Mėgėjų meno kolektyvai

Kaimo kapela MELDAI

Vadovas Algirdas Raubickas

Šaukėnų kultūros centro kaimo kapela „Meldai" - garbaus amžiaus ir jaunimo kolektyvas, apjungiantis dešimt liaudiškos muzikos gerbėjų. Dauguma dalyvių jame groja nuo 2003 metų. Per šį laikotarpį kolektyvas ne kartą dalyvavo televizijos laidoje.

„Gero ūpo", regioninėse šventėse Šiauliuose ir Kelmės rajone: „Ant rubežiaus", „Rudens mozaika", „Venta, Venta, Venta - tu žemaičių šventa", „Lino" šventėje. Respublikinės kaimo kapelų šventės „Grok, Jurgeli" Žemaitijos regiono kapelų atrankos koncerte, Raseiniuose. Visur juos šiltai sutinka liaudiškos muzikos gerbėjai.


Vokalinis instrumentinis ansamblis ANIMA

Vadovas Aidas Kalinčikas

Kolektyvas įkurtas 2003 metais. Ansambliui vadovauja, akomponuoja ir jame dainuoja nuo pat jo sukūrimo Aidas.

Kalinčikas. Jau pirmais metais Gatvės muzikantų festivalyje Jonavoje buvo apdovanoti I prizu, už geriausią autorinę dainą skirtą bardams. Kasmet kolektyvas surengia apie 20 koncertų. Jų atliekamos dainos puošia ne tik tradicinius Šaukėnų seniūnijos, Kelmės rajono, Šiaulių apskrities, bet ir respublikinės reikšmės renginius. Vadovas Aidas Kalinčikas - kūrybinga asmenybė, jis ne tik harmonizuoja liaudies kūrinius, bet ir daug kuria pats pagal sakralinius, kitų autorių ar net savo eiliuotus tekstus. Daug jo kūrinių yra skirta valstybinėms šventėms, iškiliems jubiliejams ar žymioms progoms pvz.: Šiaulių Vyskupijos 10-mečiui, Kelmės rajono Žemaitės viešosios bibliotekos 70-mečiui, Žemaitės premijos laureatams už geriausius prozos kūrinius kaimo tematika. 2006 m. ansamblis buvo pakviestas dalyvauti Žemaitijos regiono muzikos kūrėjų festivalyje Kretingoje „Rudens spalvos". Ten sėkmingai pasirodė ir 2007 m. vėl atvažiavo su naujais savo kūriniais, kur buvo šiltai sutiktas žiūrovų ir apdovanotas rengėjų. Respublikiniame solistų ir vokalinių ansamblių konkurse „Sidabriniai balsai 2005" tapo I laipsnio, 2010 m. - II laipsnio diplomantu. Ne kartą ansambliui „Anima" teko reprezentuoti Kelmės rajoną ir Lietuvą užsienyje: Norvegijoje, Vokietijoje, Ukrainoje. Daug ansamblio „Anima" koncertų įamžinta video ir audio įrašuose, tačiau visą kūryba dar tik planuojama surinkti į albumą ir išleisti kompaktinio disko pavidalu.


Etnografinis ansamblis ŠONA

Vadovė Diana Astrauskienė

Tai gausiausias meno mėgėjų kolektyvas Šaukėnų kultūros centre. Jame liaudies tradicijas puoselėja 24 dalyviai.

Dauguma iš jų kulinarinio paveldo tęsėjai ir puoselėtojai, kurie savo produkciją pristato įvairių renginių metu. Kolektyvas programas: „Užstalės dainos", „Rugiapjūtė", „Graži mūsų šeimynėlė", atlieka Šaukėnų krašto žemaičių tarme.


Šaukėnų kultūros centre veikia šeši vaikų ir jaunimo būreliai

Vadovė Diana Astrauskienė

Merginų vokalinė grupė ILIUZIJA, merginų pramoginių šokių grupė WIKIS, gitaristų duetas (vadovas Algirdas Raubickas). Du dramos būreliai. Jaunimo liaudiško grojimo būrelis BALUNDELE.

Skirkite savo 2% gyventojų pajamų mokesčio Šaukėnų kultūros centrui

Nuoširdžiai dėkojame visiems, praėjusiais metais parėmusiems mus ir skyrusiems 2 procentus pajamų mokesčio.

Pasinaudokite šia galimybe ir šiais metais. Jūs galite paskirti mums 2 proc. savo pajamų mokesčio, sumokėto 2018 metais.

Užpildykite pridedamą formą ir pateikite savo miesto Valstybinei mokesčių inspekcijai (asmeniškai arba paštu), arba perduokite mums.

Įdedame užpildytą pavyzdį su Šaukėnų kultūros centro duomenimis bei pildymo pavyzdį. Jums belieka į šią formą didžiosiomis raidėmis įrašyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, telefoną, el.paštą, datą ir pasirašytą formą iki gegužės 1 d. pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Šaukėnai facebook`e

Naudingos nuorodos

Šaukėnų V.Pūtvio - Putvinskio gimnazijos tinklapis

© 2005-2019 Šaukėnų kultūros centras. Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas