Šaukėnų kultūros ir amatų centro internetinis tinklapis

 


Trumpai apie mus

VizijaŠaukėnų kultūros ir amatų centras, tai daugiafunkcinė kultūrinės veiklos biudžetinė įstaiga, turinti ūkinį ir finansinį savarankiškumą, tenkinanti žmonių kultūrinius bei dvasinius poreikius. Vykdanti veiklą. Kuri grindžiama bendražmogiškomis vertybėmis, tautos tradicijomis, tenkinanti gyventojų poreikius.

MisijaŠaukėnų kultūros ir amatų centras sudaro sąlygas etninės kultūros sklaidai, populiarina senąsias kultūros tradicijas, papročius, laiduoja etninės kultūros perimamumą, organizuoja mėgėjų meno kolektyvų, studijų, būrelių veiklą, bei organizuoja valstybinių švenčių, atmintinų datų paminėjimą.

Organizuoja pramoginius, edukacinius ir kitus renginius susijusius su suaugusiųjų, vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumu, meniniu ugdymu.

Pagrindinės veiklos kryptys – organizuoja įvairias šventes bei renginius, populiarina senąsias kultūros tradicijas ir papročius, vykdo švietėjišką bei meninį ugdymą, tenkina kitus bendruomenės kultūrinius poreikius.

Skirkite savo 2% gyventojų pajamų mokesčio Šaukėnų kultūros centrui

Nuoširdžiai dėkojame visiems, praėjusiais metais parėmusiems mus ir skyrusiems 2 procentus pajamų mokesčio.

Pasinaudokite šia galimybe ir šiais metais. Jūs galite paskirti mums 2 proc. savo pajamų mokesčio, sumokėto 2018 metais.

Užpildykite pridedamą formą ir pateikite savo miesto Valstybinei mokesčių inspekcijai (asmeniškai arba paštu), arba perduokite mums.

Įdedame užpildytą pavyzdį su Šaukėnų kultūros centro duomenimis bei pildymo pavyzdį. Jums belieka į šią formą didžiosiomis raidėmis įrašyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, telefoną, el.paštą, datą ir pasirašytą formą iki gegužės 1 d. pateikti Valstybinei mokesčių inspekcijai.

Šaukėnai facebook`e

Naudingos nuorodos

Šaukėnų V.Pūtvio - Putvinskio gimnazijos tinklapis

© 2005-2019 Šaukėnų kultūros centras. Visos teisės saugomos Lietuvos Respublikos įstatymų.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas